Bursa Matbaa hizmetlerimiz

Bursa Matbaa olarak gelişmiş teknoloji ile sektörde bir çok ürünün üretimini yapmaktayız. Grafik tasarım, baskı, matbaa, kartvizit, davetiye, broşür, etiket, reklam ürünleri, takvim, imsakiye ve birçok alanda Bursa Matbaa adı ile faliyet göstermekteyiz

 

Kartvizit basımlarında, katalogdan kartvizit basımı yaptığımız gibi müşterilerimizin özel isteklerine göre, yeni ve özgün tasarımlar hazırlamaktayız. Büyük şirketlere özel olarak bastığımız kartvizitlerimiz mevcut olduğu gibi kişiye özel, bireysel kartvizit basımları da yapmaktayız. Kartvizitlerde prestij karviziti, özel kağıt kartvizitler ve QR kodlu kartvizit çeşitlerini müşterilerimizin isteğine göre basmaktayız

 

Son zamanlarda çok fazla tercih edilen stiker reklam broşürlerinde de müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Stiker broşürlerin tercih sebebi, kolaylıkla her yüzeye yapıştırılabilmesi ve dikkat çekmesidir. Stikerler de dikkat edilmesi gereken husus, dikkat çekiciliği artırabilmesi için özel bir tasarıma ihtiyaç duymasıdır. Stiker basımında dikkat çekici tasarımı oluşturabilmek iyi bilgisayar ve profesyonel tasarım programlarını iyi derece de kullanabilmekten geçer. Bünyemizde barındırdığımız grafik tasarımcılar stiker tasarımında ustadırlar ve istediğiniz tasarımı en mükemmel şekilde yapabilirler.

 

Davetiye hazırlamak bizim işimiz diyebileriz. Piyasa da dolaşan basit ve sanatsal değerden uzak davetiyelere nazaran bizim davetiyelerim sanat eseri niteliği taşımaktadırlar. Bu sanat eseri niteliği taşıyan davetiyelerin karşılığında istediğimiz ücret, çok makul ve piyasa değerinin altındadır. Davetiyeler düğün, nişan, açılış ve konser gibi etkinlikler için hazırlanmaktadır. Bu etkinlerin niteliğine göre her bir davetiye için özel resimler çekilip hazırlanır. Firmamızda bu hazırlıklar titizlik ile yönetilip müşteriye birden fazla demo tasarım gösterilmektedir. Müşterilerimiz bu tasarımlar içinden istediklerini seçip onaylarlar. Onay sürecini başarıyla geçen tasarım, son düzenlemeler yapıldıktan sonra imalat aşamasına geçilir. Modern teknolojiler kullanalarak imaledilen bu davetiyeler istenilen süreden önce müşteriye teslim edilerek, müşteri memnuniyeti en üst seviyede tutulur.

 

Bursa Matbaa olarak yaptığımız imalatlarda, yüksek kalite düşük maliyet prensibini benimsemekteyiz. Müşterilerimize en iyi ürünü en ucuz fiyata ulaştırmak için hertürlü teknolojiyi ve yöntemi, oluşabilecek bütün risklerin sorumluluğunu üstümüze alarak uygular ve sonucunda ürettiğimiz ürünün sanatsal değerini kendi aramızda taştırırız.

 

Firmamızdan hizmetlerinden yararlanma ayrıcalığını sizde tatmak istiyorsanız. Hemen bizimle iletişme geçin.

January 26, 2017

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *